Başarılı Video Pazarlama yapmak için nasıl İpuçları

Video pazarlama basit ve geniş kapsamlı hem de. Video uçururum etmeyin; bunun yerine, verebileceğim pazarlama fırsatlardan yararlanmak. bazı büyük video pazarlama bilgi için okumaya devam edin. bu popüler sosyal medya sitesi geldiğinde işinizi büyümesine yardımcı olmak için pek çok farklı fırsatlar vardır. Aşağıdaki bilgiler size sunmak ve müşteri tabanınızı büyütmek için ne pazarlamak Video kullanmanıza yardımcı olabilir. bu popüler sosyal medya sitesi geldiğinde işinizi büyümesine yardımcı olmak için pek çok farklı fırsatlar vardır. Aşağıdaki bilgiler size sunmak ve müşteri tabanınızı büyütmek için ne pazarlamak Video kullanmanıza yardımcı olabilir.

Video marketing

Video sekmelerin kullanımı yoluyla Pazarlama kelime çıkmak için kolay ve etkili bir yoldur. Neden hazır hatta yayınladığınız yarışmalar ettik kuponlar de satmakta olduğunuz bir "Promosyonlar" sekmesini ve vurgu öğeler oluşturmaz. Bu sizin takipçileri kolayca neler yetişmek için izin vermek için harika bir yoldur.

Eğer gerçekten koparmak için zamanınız varsa, pazarlama için Video kullanmak düşünmeye başlamadan önce. Günde en az bir kez göndermek için birine gerekir ve daha sonra böyle bir Promosyonlar sekme veya sandık gibi diğer özellikler eklemeniz gerekir. Tek yolu bu sürekli güncellenen içeriği ile olduğu gibi bir kampanya aracılığıyla kar, ancak zaman var mı?

Video sayfadaki her gün bir şeyler yazın. Muhtemelen Video pazarlama artırmak için tek ve en etkili yolu Video'da aktif bir katılımcı olmaktır. Yani, yeni yayınlar yazarak yeni fikir paylaşımı, web üzerindeki ilginç şeyler geçiş demektir. Kullanıcıların sayfanızı görmek için sen daha aktif, daha fazla fırsat var.

Video pazarlama tanımlanmış amaç en iyi şekilde çalışır. İşletmenizin video Bu adamlara git sayfanın amacını anlamaya ve bu amaçla etrafında inşa edilen bir strateji geliştirmek ve bu amaçla uyumlu bir seyir tasarım amaçları. tek tanımlı hedefe Video pazarlama taktiklerini hizalama ulaşması daha kolay ve ölçmek için başarıyı kolaylaştıran.

Video Reklamlar yatırım düşünün. Hedeflenen video kullanıcıları belirli sayıda reklamınızı görmek için bir ücret ödeyebilirsiniz. Bu sayfa için fazla abone almak için mükemmel bir yoldur. Eğer yeni abonelere indirim veya hediye düzenlemek olması daha iyi sonuçlar alırsınız.

Birden fazla platformda kampanya entegre edin. Eğer marka, sitenizin görünüm ve izlenimlerini Video sayfanızdan, web sitenizden, Twitter sayfasında, böylece YouTube kanalınızda ve tutarlı olmasını istiyorum. Tutarlı marka ziyaretçilerin tüm işletmenizin reklam platformunda evde daha fazla hissettirmek ve bu nedenle tüm platformlar daha kullanımını teşvik edecektir.

Video sayfası mükemmel göründüğünden emin olun. Görünüm pazarlama önemlidir. Sayfanız korkunç görünüyorsa, insanlar onu ziyaret etmek istiyorum olasılığı daha düşüktür. güzel görünüyor ama keşfetmek ve gezinmek kolay olduğundan emin olun. Uygun görünüyor ve sayfanızın yeterince kapsayan bir profil resmi seçin.

Sayfanızda yayınlamak tüm içeriği paylaşılabilir olduğundan emin olun. Sayfanız değerli bilgiler varsa, dinleyicilerin bazıları bundan haberdar başkalarına anlatmak olabilir. Video anahtar paylaşmak ve birçok insan ile etkileşim yeteneğidir. kendi sosyal çevrelerine senin hakkında kelime yaymak için takipçilerini alınıyor video pazarlama tüm noktasıdır ve size paylaşmak için kayda değer ve değerli içerik bunları sağlamak ne zaman oldu kılmayı daha iyi bir vuruş olur.

Video Bir profil resmi ve kapak resmini hem sahip olmasını sağlar. Bunların her ikisi de iş ile ilgili bir şey olduğundan emin olun. Buna ek olarak, resimler çok karmaşık ya da gösterişli yapmazlar. Onları hedef pazara kolayca tanımlanabilir olmak istiyorum. Eğer böyle değilse, birisi sayfası hakkında gerçekten ne hakkında karışık olabilir.

Video marketing

Şimdi bu okuduğunuzu, sen Video pazarlama hakkında daha fazla bilmeli. Okuduğunuz ipuçlarını kullanarak tahmininizden çok daha kolaydır. başladı hemen alın ve başarı tadını çıkarın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *