! Herkes bilmeli Periskop Pazarlama İpuçları

İnternetin gelişiyle, iş pazarlama için seçenekleri neredeyse sınırsız. bu şaşırtıcı cephanesinde bir büyük alet Periskop pazarlama olduğunu ve çok kısa bir sürede işiniz için bir çok şey yapabilir. Takviminizdeki kalemle "Periskop üzerinde pazar" var mı, ama sadece emin değiliz çünkü bunu asla

periscope

Yarışmalar avantaj kullanılabilir. "gibi" senin Periskop sayfa teşvik edin ve karşılığında indirim veya ödül sunuyoruz. Eğer olsa, nakit veya hediye ödül sunmak yaparsanız, aslında verilir emin olun. tabii ki, işinde dürüst olun.

Yerine kendinizi sizin şirket olarak Periscope sörf düşünün. Eğer sayfasındaysanız yaparken sayfanın kendisi kadar Periscope kontrol fırsat var. Bunu yapın ve ne düşündüğünü de benzer bir hayran kitlesi var ve sonra genişletilmiş bir kitleye adınızı çıkmak yanı bu sayfalarda açıklama sayfaları gibi.

Bir Periskop sayfasını korumak için günde vakit yoksa Eğlenceli ve Periskop iş sayfasındaki takipçileri almak kolay yolu bir yarışma yaratmaktır. Sadık takipçileri kendi takipçileri ile yarışma girişini paylaşmak ve hızlı bir şekilde kelime yaymak. ödül büyük bir şey olmak zorunda değildir, örnek bir ürün ya da küçük nakit ödül yaymak için yeterli olabilir.

Senin Periskop sayfadaki diğer platformlardan diğer içeriği paylaş. İşletmenizin bir web sitesi var mı? Bir blog? Bir YouTube kanalı? Her zaman sen, işinizle ilgili yeni içerik yüklemek buna da Periskop Sayfasında göründüğünden emin olun. İnsanlar işletmenizin YouTube kanalı ziyaret edilecek daha yeni bir video yüklemek çok daha Periskop gün ziyaret muhtemeldir.

Sizin Periskop Kaynak iş sayfasında kitleye konuşun. Birisi Duvarında bir şey yazmak için zaman alıyor, bunları cevaplamak gerekir. Bu işinizi demesinden benzer. Telefonda, onlarla konuşmak ve iyi bir izlenim yaratmak için onların sorulara cevap verecek. Bu kavram e-posta ve web formu gönderimleri ile aynıdır. Bu sizin Periskop sayfası ile aynı olmalıdır.

Bilgi grafikleri oluşturun. Bilgi grafikleri resimlerden bir adım, ve bilgi ve hedef pazar için yararlı olabilir ilgili bilgileri içerir. Eğer bir Infographic oluşturduğunuzda, bilgi değerlidir çünkü başkaları tarafından paylaşılacak daha muhtemeldir. Bu profilinizi yükseltir, ama aynı zamanda büyük bir ustalıkla görünmesini sağlar.

Gündüzleri farklı zamanlarda periskop yayınlamayı deneyin. Her gün aynı saatte gönderme alışkanlığı varsa nişan almak daha iyi zamanlar vardır, sen bilmiyor olabilir. Her hedef kitle farklıdır ve ne bir kez akıllıca için çalışan başka işe yaramayabilir. Kitlenizin en aktif olduğunda görmek için gündüzleri birden zamanlarda gönderme deneyin.

Abonelerinizin bazı sorular sorarak sizinle etkileşime geçmesini sağlayın. Sen mesela sizinle komik anekdot paylaşmak için insanları sorabilirsiniz ya da belirli bir konu üzerine fikirlerini vermek. Bu aboneler sizinle ve birbirleriyle etkileşim almak için harika bir yoldur.

Bu ipuçlarının hepsi ile, artık bazı Periskop pazarlama mücadele için hazır. sizin için çalışmak bu ipuçlarını koymak Periskop oturum açın. Ne kadar erken daha hızlı bir şekilde müşterilerin dikkatini çekmenin başlayabilir Periscope, kullanmaya başlayın. Hemen şimdi başla ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek. ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *